Letecká škola

1. Kto je pilot lietadla ?

Pilot lietadla je človek, ktorý dokáže na základe svojich odborných znalostí, umu a inteligencie riadiť lietadlo. Je to osobnosť, ktorá sa v trojdimenzionálnom priestore dokáže pohybovať voľne ako vták . Ešte väčšmi je to človek, ktorý za pocitom absolútneho blaha a úspechu, dokáže obetovať množstvo času a energie, dokazujúc tak sám sebe a okoliu, že vďaka spojeniu špičkovej techniky s ľudským elementom je aj boj s gravitáciou a atmosférickými podmienkami bežnou realitou. Pilot je disciplinovaný najmä sám voči sebe ale aj ostatným. Pilot si zaslúži na poli inteligencie a cti ostať navždy uznávaný svojím okolím za to, že dokáže čosi viac ako ostatní a že jednoducho s prehľadom dokáže riešiť núdzové situácie s ktorými sa bežný človek na zemi nemá šancu nikdy stretnúť.

2. Kto môže byť pilotom lietadla ?

Každý, kto chce lietať, dovŕšil vek 16 rokov, má zdravé telo aj ducha, je učenlivý, kreatívny, disciplinovaný a pripravený stať sa úspešným, má tie najlepšie predispozície stať sa letcom.

3. Ako mám začať a kedy je na to vhodná doba ?

Začať môžete ihneď tým, že nás navštívite osobne na domovskom letisku našej spoločnosti na letisku v Sládkovičove, alebo nás kontaktujete - radi Vám poradíme a zodpovieme všetky Vaše otázky kliknite na http://www.psaviation.sk/sk/kontakt/ .

4. Je možné si vyskúšať aké to je riadiť lietadlo ?

Áno je možné priamo u nás požiadať o skúšobný let predtým, ako sa rozhodnete začať.

5. Ako prebieha celý výcvik pilota lietadiel ?

Tu nájdete prehľad leteckého výcviku krok za krokom, ktorým každý, predtým než si vytúžene sadne do kokpitu lietadla buď ako pilot pre radosť alebo profesionál, musí postupne absolvovať.
SFUL
PPL(A)

S pozdravom PS AVIATION s.r.o.
 
PS AVIATION
© Všetky práva vyhradené - www.psaviation.sk
Kontakt
Phone +421 905 100 651
Mail info@psaviation.sk
Web www.psaviation.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT Grandiosoft - tvorba web stránok